O nas

Jesteśmy z Wami od 1996 roku.
pizza_1
pizza_2
Nasze specjalności

Tworzymy starannie i ze smakiem od 1996 roku.

Pizza

Na codziennie ręcznie wyrabianym cieście, takim jakie lubisz najbardziej. Wykonanym wyłącznie z naturalnych składników.

Tradycyjnie dania

Pizzeria Corner to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się oferowane w naszych lokalach tradycyjne dania.

Wyjątkowa atmosfera

Staramy się z całego serca, aby uczynić Pizzerię Corner miejscem wyjątkowym. Miejscem, gdzie możesz spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Nasze lokale

Stworzyliśmy przestrzeń zapewniającą komfort, w której poczujesz atmosferę relaksu i przyjemności.

  • team image
  • team image
  • team image
  • team image
  • team image
  • team image
Nasze produkty

Jesteśmy po to, żeby Twoje życie było pełne smaku. Dla nas pizza, to nie tylko danie na Twoim talerzu, to przede wszystkim najlepszej jakości składniki, dobrane ze smakiem kompozycje i wyjątkowe ciasto.

pizza_ciasto_płock

Świeże ciasto

Idealną pizzę można przyrządzić jedynie na doskonałym i świeżym cieście, dlatego tak dużo uwagi przykładamy do jego jakości. Przy produkcji ciasta do naszej pizzy korzystamy wyłącznie z naturalnych składników.

sos_pizzeria_plock

Wyśmienite sosy

Świeży sos pomidorowy i lekki, aromatyczny sos czosnkowy, to wyśmienite uzupełnienie smaku naszych pizz. Dzięki nim, pizza nabiera wyrafinowanego i głębokiego smaku.

pizza_składniki

Wspaniałe składniki

Świeże warzywa, aromatyczne wędliny, wyborne sery. Czasem łączymy je tradycyjnie, a czasem tworzymy oryginalne pomysły. Wszystko po to, by efekt końcowy zachwycił Twoje podniebienie.

Bądź na bieżąco

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, kontrolujemy hashtag #corner. Jesteś wtedy na bieżąco z naszymi promocjami.  Dzieje się.

Chcemy również dostarczać najlepszą pizzę i świadczyć , jak najlepszy serwis, dlatego Twoja opinia jest dla nas ważna. Jeżeli masz pomysł lub uwagi, którymi chcesz podzielić się bezpośrednio z nami, uprzejmie prosimy o wpisanie ich w wiadomości, bądź jako opinię na Facebooku.

Życzymy smacznego